Okna drewniane Softline DJ 68


Materiały

Okna sosnowe i mahoniowe (marenti) z drewna klejonego trójwarstwowo, jednoramowe, szklenie 4/16/4TM współczynnik przenikania K1,1 lub szklenie TM4/12/4/12/4TM współczynnik przenikania K0,7 produkowane w systemie DJ-68 w linii Softline.

Wymiary

Oferujemy okna we wszystkich rozmiarach i kształtach: prostokątne, łukowe, owalne, trapezowe, trójkątne.
Wykonujemy okna jedno lub wieloskrzydłowe ze słupkiem stałym lub bezsłupkowe, uchylne, rozwierno-uchylne i przesuwne wielkowymiarowe.

Malowanie

Do impregnacji i malowania używamy produktów firm SIGMA, SIKKENS, GORI o bogatej gamie kolorów. Są to ekologiczne farby wodnorozpuszczalne (akrylowe) w systemach lazurów transparentnych i kryjacych, gwarantujące niezmienny wygląd okna przez wiele lat.

Okucia

Montujemy najlepsze okucia rozwierno-uchylne firmy MACO. Zapewniają one prawidłowe funkcjonowanie przez wiele lat. Okucia te wyposażone są standardowo w mechanizm mikrowentylacji i podnośnika. Zapewniamy klamki i osłony na okucia w różnych kolorach.

Szyby

Nasze wyroby wyposażone są w szyby zespolone firm Pilkington i GLASSPOL, termoizolacyjne o współczynniku izolacji: zestaw 4/18/4TM K= 1,1 W/m2K, zestaw TM4/12/4/12/4TM K= 0,7 W/m2K, .
Wykonujemy okna z przeszkleniem antywłamaniowym, bezpieczne oraz inne zestawy.

Uszczelki

Stosujemy najlepsze uszczelki 0-LON lub DEVENTER, które charakteryzują się gładką, odporną na zabrudzenia powierzchnią z folii polietylenowej, elastyczne, również w ekstremalnie niskich temperaturach.
Bardzo elastyczne, miękkie wypełnienie z pianki poliuretanowej o dużej zdolności ponownego rozprężenia.

Okapnik

Stosujemy okapnik termoizolacyjny, który zabezpiecza dodatkowo dolną część okna przed czynnikami atmosferycznymi.Zdjecia okna z lukiem

Zdjecia okna z lukiem

Zdjecia okna z lukiem

Zdjecia okna z lukiem

Zdjecia okna z lukiem